Takhle: Metro Exodus (Alza.cz) jste si mohli předobjednat už hodně dlouho. Avšak to byla jen aktivita obchodů, teprve nyní se rozbíhá oficiální předobjednávková kampaň.

To znamená, že výrobce odhalil, čím bude hráče motivovat k pořízení této FPS z postapokalyptického Ruska, nástupce Metro: Last Light, který dorazí na trh 22. února 2019.

Třeba taková Aurora Limited Edition, která u nás stojí dva a půl tisíce korun, přinese steelbook, artbook s 32 stránkami a Expansion Pass.

Na Steamu zase naleznete Digital Gold Edition, což je ještě dražší edice (85 eur) a obsahuje vedle hry pouze Expansion Pass. Co ten nabídne, je zatím neznámou, protože na něm tvůrci začnou pracovat až v moment, kdy dokončí základní hru. Hovoří o hodinách nového příběhu v divočině a nových dobrodružství v singleplayeru. Počítá se vedle něj i s DLC zdarma.

Ať už si objednáte kteroukoli edici, za odměnu dostanete buď Metro 2033 Redux (týká se jen Xbox One), nebo dynamické téma založené na zimním artworku (majitelé PS4 docela ostrouhali), nebo digitální artbook a Metro Exodus sounddtrack (PC Steam a krabicovky).

Reklama

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director