Organizátor herního veletrhu Gamescom, který vypukne příští úterý 21. srpna (den jen pro média a obchodní partnery, pro veřejnost o den později), považoval za nutné podtrhnout svou důležitost, a tak dnes sepsal speciální tiskovou zprávu.

V ní vedle účasti předních německých politiků (ministryně pro digitalizaci státu, i regionální osobnosti) poněkud nezvykle vyzradil několik překvapení, která na nás chystají vybraní výrobci, i když oproti kvantům takových věcí na červnové E3 to je pořád jen slabá káva.

Takže: Square Enix přinesou debutový trailer Life is Strange 2.

Deep Silver se vytasí s nějakým novým, nespecifikovaným oznámením, čímž se patrně nemyslí druhé DLC pro Kingdom Come, které Warhorse budou na akci ukazovat, ani Outward.

Bandai Namco k příležitosti Gamescomu odhalí nějakou hru od evropského studia, což, doufejme bude něco jiného, než již známé Twin Mirror, na nějž by to ale přesně sedělo.

THQ Nordic zase mají představit nový titul, založený na jedné z etablovaných značek.

A když se mluví o tomto rakouském, čím dál aktivnějším vydavateli, s ním se pojí jedna perlička: v posledním finančním reportu pro investory uvedl, že má momentálně rozděláno neuvěřitelných 34 ještě neohlášených titulů.

1

Reklama

O autorovi