Je to pár dnů, co jsme si všichni sedli na zadem z ohromujícího skoro hodinového předvedení futuristického RPG Cyberpunk 2077 (Alza.cz). Na YouTube vygenerovalo za šest dnů přes 11 milionů shlédnutí.

maxresdefault

CD Projekt Red poté zveřejnil sestavu, na které byla tato ukázka natočena. Tvůrci totiž prý provádějí optimalizace chodu od samého počátku vývoje, nikoli až na jeho konci, jak to bývá obvyklé u většiny jiných titulů. Díky tomu se rozhodně nejedná o nějakou brutální sestavu, spíš úplně standardní:

  • CPU: Intel i7-8700K @ 3.70 GHz
  • MB: ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING
  • RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15
  • GPU: GeForce GTX 1080 Ti
  • SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe
  • PSU: Corsair SF600 600W

Co jsme se dále o očekávané hře v posledních dnech dozvěděli?

Budete v ní moci koupit či si odemknout několik apartmánů. Společníky ve hře mít nemáte, po většinu času budete sami, jen v ojedinělých misích prý bude někdo s vámi. Potvrzena byla také přítomnost Photo módu.

Fungování zbraní a jejich propojení s různými systémy, které si do sebe nainstaluje protagonista, přiblížil CD Projekt Red na příkladu: "Pokud třeba máte chytrou rifli, kterou jste viděli v demu a automaticky trefuje nepřátele, tak pro její použití musíte mít specifický systém, který rozpozná a zvýrazní nepřátele, takže je kulky mohou zasáhnout".

Pro tvůrce je prý hloubka personalizace a možnost vytvářet si vlastní zbraně klíčová, protože to souvisí s rozdílným herním stylem každého hráče. V tuto chvíli vývoje (může se ještě změnit) prý mají pistole či brokovnice a ty se dělí do kategorií "Tech" a "Street". Mohou nést moduly, které výrazně změní vlsatnosti zbraně, i v kategorii "Power". Takže třeba "Tech" zbraň můžete modifikovat a předělat ji ve "Smart" zbraň, což pak ovlivní hratelnost na základě modulů, které si sami zvolíte, a tyto moduly mohou být i raritní.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah