Některé zaměstnance prý Red Dead Redemption 2 uspalo

Že jen simulátor jízdy na koni.

Je to jen taková perlička subjektivního rázu, žádná tvrdá data, která by čerpala z většího vzorku respondentů. Jelikož je však většina věcí o hře stále držena Rockstarem pod pokličkou, média vezmou ráda zavděk i těmito drobky.

Vybrani zaměstnanci amerického herního řetězce GameStop byli pozváni na interní předváděčku říjnového Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), konkrétně na 2018 GME Conference do Indianapolis, a neodešli otamtud s nejvíce nadšenými pocity.

Někteří pak napsali, že je demo trvající dvacet minut prakticky uspalo. Tak nudné prý z jejich pohledu bylo.

1

"Je to sice překrásná hra, ale po většinu času jsme jen viděli simulátor jízdy na koni. Bylo velmi obtížné, abyste zůstali vzhůru," napsal jeden z účastníků akce na Reddit. Jiný mu sekundoval se slovy, že po loupeži následovala přestřelka a dlouhé toulání se lesy, což doprovázela hudba na kytaru.

Když se dotyčného, samozřejmě anonymního pracovníka GameStopu optali, jestli považuje RDR2 za zábavu, odpověděl, že střílecí pasáže působily decdntně, ale bankovní loupež měla moc pomalé tempo. Přesto je přesvědčen, že hra se bude prodávat jako rohlíky, jen tohle konkrétní demo prý bylo o ničem.

Jiní návštěvníci akce pak dodali: "Nebudeme přeci soudit celou hru pouze dle jediné mise, že? Rozhodně to bude kandidát na hru roku. Každý, komu se líbila jednička, se nepochybně zamiluje i do dvojky."

Hra prý exceluje zpracováním herního světa i fyzikou, stejně jako rozličnými herními mechanismy. Nezbývá než doufat, že tato slova třeba donutí Rockstar, aby něco delšího ze souvislého hraní zveřejnil pro všechny zájemce...?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna