- Logitech připravil další aktualizaci své oblíbené myši G502. Nový model dostal senzor Hero, tedy nejlepší model od tohoto výrobce. Zbytek výbavy zůstává při starém.

- Acer ještě tento rok začne prodávat trojici nových herních monitorů Nitro. Všechny spojuje 27" panel, podpora AMD FreeSync a obnovovací frekvence 144 Hz. Mezi novinkami bude i 4K model.

- Externí zvukovka GameDAC od SteelSeries už není pouze součástí balení headsetu Arctis Pro. Nově ji můžete koupit samostatně (zatím z webu výrobce) a vylepšit si zvuk pro jakýkoliv headset. Kromě toho byly headsety Arctis drobně vylepšeny.

1

- Hráčům se připomněl výrobce Sennheiser, kterého v tomto segmentu moc nevídáme. Chystá se uvést nový "nekompromisní" model GSP 550 s prostorovým zvukem a promyšlenou ergonomií.

2

- V listopadu se na pultech obchodů objeví nový VR headset pro Windows Mixed Reality Platformu. Model OJO 500 přinese na trh Acer a jedná se o vůbec první headset s modulární konstrukcí, která umožní snadné čištění.

- Jak se skutečně povedly nové grafické karty Nvidia GeForce RTX? To se dozvíme krátce před zahájením prodeje. Zahraniční web odhalil data padnutí embarga, testy modelu RTX 2080 se objeví 17. září.

3

- Chtěli byste skutečně hodně výkonný desktop? Potom se dívejte směrem modelu Predator X. Acer ho totiž vybavil dvojicí serverových procesorů Xeon a místem pro 12 RAM modulů.

- Vybíráte PC skříň nebo se k tomu chystáte? V nové recenzi si můžete přečíst, jak se povedl model Zalman Z9 Neo. Stručně se dá říci, že výbava odpovídá ceně.

Reklama

O autorovi

Filip Němeček

Filip Němeček

Redaktor