Už je jisté, že příští hra po Batmanovi až na příští konzole

Ještě dva roky čekání?

Hodně let už uplynulo od doby, co britské studio Rocksteady dokončilo a vypustilo nějakou hru, byl to Batman (Alza.cz), ale nikoli ten poslední. Je zjevné, že Warner Bros. si něco velkého od prověřených vývojářů schovávají až na příští generaci konzolí.

Nyní se vynořily dosud nejvíce srozumitelné zvěsti o tom, kdy ji lze čekat a o co asi tak půjde. Hned to rozhodně nebude.

V inzerátech, které byly vypsány na více než 20 pozic a všimli si toho na ResetERA, se uvádí, že úspěšní uchazeči "budou pracovat na ještě neoznámené AAA hře, která bude dostupná na platformách příští generace". Tedy asi na PlayStation 5 a nástupci Xbox One X.

Délka smlouvy je u některých pozic specifikována na dva roky, což trochu vypadá jako zbývající doba vývoje hry, a směřuje to k příchodu nových konzolí až na Vánoce 2020, jak se spekulovalo.

Screen_Shot_2018_09_09_at_09.46.13

Pořád však nevíme, o jakou hru přesně půjde. Po kandidátech na zaměstnání se každopádně požaduje znalost komiksů, filmů a dalších kulturních děl souvisejících s hrami, což napovídá zase o nějaké licencované hře se superhrdinou apod.

Dříve se šeptalo, že by snad mohlo jít o dalšího Spider-Mana, leč když ten aktuální díl pro PS4 uspěl, nemusí být vyloučeno, že studiu Insomniac svěří i pokračování.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna