Na rozdíl od řady zbytečných a nechtěných remaků je tohle pecka. Dle názoru mnohých nejlepší, dosud nepřekonaný třetí díl série Assassins Creed, dostane modernizovanou verzi.

Nárok na Assassins Creed 3 Remastered pro PC, PS4 a X1, se všemi DLC (vč. The Tyranny of King Washington) a s podporou 4K rozlišení (na výkonnějších modelech konzolí a PC), i ženskou odbočku Liberation Remastered získají všichni, kdo si pořídí dnes večer oznámený Season Pass pro Odyssey (Alza.cz).

I bez toho by byl jeho obsah mimořádně nabušený: v čele se dvěma příběhovými přídavky, vždy rozdělenými do tří postupných epizod, které vylezou pravidelně po šesti týdnech. Nejprve v prosinci začne vycházet Legacy of the First Blade (o prvním muži s tajným ostřím) a pak na jaře 2019 The Fate of Atlantis, čímž es potvrdily dřívější spekulace o zasazení do bájné Atlantidy a bádání o dalších řeckých legendách i první civilizaci.

Krom toho vyjdou pro Odyssey ještě v mezidobí zdarma šířené přídavky, jako třeba The Lost Tales of Greece, s novými misemi a příběhem.

Těšit se můžete také na nové vzácné zbraně, výbavu, dodatečné mise po celém Řecku, nová monstra včetně mýtických kreatur a také režim New Game Plus, s možností zjistit, jak by jejich jiné volby ovlivnily rozvoj příběhu. Každý týden by pak měly dorazit nové in-game události pro otestování vašich schopností, i další lodě nebo žoldáci.

UbiSoft zkrátka musel vyrukovat s něčím pořádným, jelikož už dříve uvedl, že v roce 2019 série nevznikne nový díl Assassina, tak aby se to vykompenzovalo.

0
1
2
3
4
5

Reklama