Tvůrci prequelu Life is Strange si vysloužili další projekt

+ startovní trailer ke dvojce.

Mít čuch na to, aby byli ve správný čas na správném místě, to platí nejen pro jednotlivce, nýbrž i pro menší herní studia.

Tak nějak se přichomýtli k tomu, aby udělali prequel Before the Storm pro první řadu Life is Strange (Alza.cz), protože její tvůrci z Dontnod byli moc vytíženi jinými projekty.

No a protože vydavatel Square Enix byl s jejich prací a přístupem nadmíru spokojen, vykoledovali si od něj zaslouženou odměnu.

1

"S potěšením oznamujeme prodloužení externí spolupráce se studiem Deck Nine Games, protože dosud šlo o úspěch," uvedli v tiskové zprávě.

Příležitost kooperovat s těmito lidmi na další hře prý bylo pro Square Enix snadné rozhodnutí, ačkoli zatím zůstávají tajemní, o co půjde.

"Nemůžeme být šťastnější. Naší vášní jsou smysluplné vyprávění příběhů, uvěřitelné postavy a bohatá hratelnost, takže je báječné, že tenhle vydavatel tuto vizi sdílí," komentoval to viceprezident studia Jeff Litchford.

Otázkou je, co jim tedy japonský výrobce dál svěří: zda to bude nějaká odbočka Tomb Raidera či Final Fantasy, nebo jestli to bude příští odbočka Life is Strange, nebo spíš něco úplně nového...?

V této souvislosti nelze nezmínit startovní trailer Life is Strange 2, jehož úvodní epizoda vyjde již 27. září.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 už i v renderovaném filmečku

Tatínek učí synátora, jak s granátem.

Bojový sport UFC 4 konečně představen od EA Sports

+ nečekaně brzký termín, trailer, detaily.

Na Mafia 1 remake dělá v Brně a Praze až 200 lidí

Insiderské drobky od bývalého zaměstnance 2K Czech.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna