Jak Bethesda slíbila, tak i učinila. Dozvěděli jsme se od ní detaily o chystané betě Fallout 76 (Alza.cz)

K jejímu hraní budete potřebovat 45 GB volného místa na harddisku, ale s žádným pre-loadem nepočítejte. Ani s tím, že by servery běžely nonstop, půjde jen o zátěžové testy v určené časy.

Co zamrzí, je skutečnost, že majitelé PS4 / X1 si budou muset po oficiálním vydání finální hry v půlce listopadu opětovně stáhnout všechny soubory znovu (z digitálních obchodů, tzn. podruhé po betě). Na PC toho naštěstí budete ušetřeni, tam si soubory z bety smíte ponechat (jak známo, bude to de facto plná hra) a jen je aktualizujete.

Beta bude dostupná nejprve od 23. října na Xbox One, protože Microsoft je marketingovým partnerem hry. Na zbylých dvou platformách, PC a PS4, si budete muset se zapojením se do testování počkat jeden týden, čili do 30. října.

Pro účast bude nutné mít aktivní předplatné PlayStation Plus či Xbox Live Gold, vedle učiněné předobjednávky na spolupracujících obchodech. Více ve FAQ, kde mluví např. o absenci NDA (takže budete smět šířit videa a postřehy), že HW nároky budou publikovány později nebo že v betě nezískáte achivementy / trofeje, ale váš pokrok se přenese do ostré verze.

Níže ještě nový oficiální intro filmeček ze hry:

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah