Nadšené reakce na hodinové demo na výstavách patrně musely být tou poslední tečkou, která zbývala k finálnímu dohodnutí se.

I příští velkou hru CD Projektu Red budou distribuovat Warner Bros, čímž spolupráce předního vydavatele a oceňovaného polského studia pokračuje.

O vydání krabicovky Cyberpunk 2077 (Alza.cz) pro PC, PS4 a X1 a propagaci hry na severoamerickém trhu se tedy opět postarají právě oni.

1

"Kooperovali jsme na vydání Zaklínače 2 a Zaklínače 3, obě hry se staly velmi úspěšné, takže do nové fáze naší spolupráce vstupujeme s velkým sebevědomím," dodal k tomu Michał Nowakowski, člen představenstva CD Projektu Red s tím, že toto sci-fi RPG v otevřeném světě je jejich zatím nejvíce ambiciózním titulem.

Senior vicepresident Warner Bros, Kevin Kebodeaux, k tomu dodal, že považuje Poláky za jedno z nejlepších studií na světě a že půjde o vyjímečný hit.

V tiskovce si samozřejmě dali pozor, aby ani nic nenaznačili o termínu vydání, ale to za ně nechtěně udělal turecký distributor Bilkom.

Do nyní už smazaného tweetu napsal, že Cyberpunk 2077 "určitě vyjde v roce 2019". Jelikož tato firma z Istanbulu předtím uvedla i Zaklínače, nejspíš o tom něco ví. CDP však dosud nic o příštím roce stoprocentně nepotvrdil, byť by to bylo pravděpodobné, aby se stihlo vypuštění ještě před příchodem nových konzolí.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah