Mapa Red Dead Redemption 2 má obsahovat i vše z jedničky

+ info o vztahu s koněm a 4K.

Pondělní druhý sestřih z hraní zase zvýšil očekávánost Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) a krom toho proběhly další novinářské prezentace.

Z testování načerpali redaktoři další poznatky: třeba že kompletní mapa z dvojky obsahuje v sobě mapu z jedničky, plus spoustu nových oblastí (viz fanouškovský nástřel mapy níže, všímat si toho severně od West Elizabeth), což by vysvětlovalo těch 105 GB na harddisku. Co k tomu doslova napsal InsideGamer.nl:

"Hovořil jsem s někým z Rockstaru, kdo mi to potvrdil. Ani šest hodin hraní mi nestačilo, abych celou mapu viděl, jen jsem prošel část Blackwater a i to bylo obří."

Celá mapa má být přístupná od začátku a půjde se po ní pohybovat nejen rychlým cestováním, ale také za pomoci vlaků, které vás dovezou do různých lokalit.

red_dead_redemption_2_full_map

Krom toho oficiální twitterový účet Xbox France uvedl, že nová hra Rockstaru bude podporovat nativní 4K rozlišení a HDR na Xbox One X.

GameSpot zase zjistil, jak bude fungovat vaše pouto s koněm. Ve hře jsou čtyři úrovně vašeho sblížení s ním, přičemž postup na další úroveň zařídí, že se bude lépe ovládat (poslouchat vás) a umět nové schopnosti.

Hned na druhém levelu si všimmnete, že váš kůň se dokáže otočit rychleji a také zvládně něco jako takový smyk, což má být užitečné v honičkách a při orientaci ve složitém prostředí.

1

"Čím více investujete do budování vztahu s vaším koněm, vrátí se vám to třeba v tom, že se postupem času přestanou tolik bát zvuků od zbraní či jiných nebezpečných věcí v krajině. Jednou jsme třeba museli projít bažinou, ale zvuky hadů a aligátora koně vystrašily natolik, že bylo nutné ho ještě více vytrénovat (z levelu 3), aby se jich nebál, uvedl GS.

Jinou vychytávkou postupu na vyšší úroveň bude, že můžete koně obléknout do něčeho slušivého, což se má hodit hlavně na předvádění před ostatními. Více užitečnou vlastností má být možnost přivolat později koně z větší dálky. Celkově je potřeba se starat o to, aby byl kůň spokojen a zdravý, protože je na Divokém západě nejen vaším společníkem, ale také mobilním inventářem a prostředkem k transportu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna