Začíná to mít podobné kontury jako v minulosti dění okolo Tigera Woodse a po něm pojmenované golfové hry od EA Sports. Tohle partnerství pro FIFA 19 (Alza.cz) jim totiž přidělává čím dál více vrásek na čele, nehledě na dřívější nezbytné předělání obalu a obsahu hry po nečekaném letním přestupu z Realu Madrid do Juventusu Turín.

EA zareagovali na nepotvrzené zprávy z médií, dle nichž měl Cristiano Ronaldo znásilnit ženu v Las Vegas v roce 2009. Jak známo, nejprve ji prý měl umlčet vysokým odškodným, ale oběť si to později rozmyslela a její slova dokládají do médií uniklé právní dokumenty, kde se legendární fotbalista částečně příznal a všeho se proto v minulých týdnech chopila kriminálka v Nevadě. Že se děje něco vážného, dokládá i fakt, že Cristiano Ronaldo, který vše vehementně popírá (prý s ním měla sex dobrovolně), nezvykle chybí v nominaci portugalské reprezentace.

Nyní tedy EA odstranili obrázek Ronalda z oficiálního webu EASports.com a také z traileru "Champions Rise", minimálně v některých teritoriích. Vše se vrátilo do stavu "předběžné modré krabičky", než grafici změnili dres z Realu na Juventus. Pro srovnání, předtím web EA vypadal takto, tzn. byl tam normálně oficiální obal FIFA 19 (její krabicovka šla v prodejích meziročně o čtvrtinu dolu).

1

Pro agenturu AP se výrobce série FIFA vyjádřil následovně, citujeme BBC: "Zaznamenali jsme zvěsti týkající se obvinění Cristiana Ronalda. Pečlivě monitorujeme celou situaci, protože od špičkových sportovců a našich ambasadorů očekáváme, že budou ctít stejné hodnoty jako my v EA".

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama