Teď, když se Hideo Kojima rozkmotřil s Konami a jeho Death Stranding bude něčím úplně jiným, co byste řekli na novou japonskou hru trochu ve stylu Metal Gear?

Právě něčím takovým se zdá být Left Alive (Alza.cz) od Square Enix, survival střílečka v temném fiktivním světě Novo Slava roku 2127 o tom, jak lidstvo ve snaze o lepší budoucnost vytvořilo Wanzery, což jsou místní mechové, které lze mimochodem unést. Zažijete příběh o devastující překvapivé invazi, kdy z města zbyly jen ruiny.

Zatímco dříve ohlášený 28. únor se později ukázal být termínem pouze pro japonský trh, dnes jsme se dozvěděli, že hra vyjde na západních trzích pro PC (Steam) a PS4 přesně

Zárukou úspěchu má být hvězdná sestava veteránů: Toshifumi Nabeshima (Armored Core), Yoji Shinkawa (Kojima Productions, designér postav pro Metal Gear) a Takayuki Yanase (designér mechů, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X).

Níže obsah Day One edice a nedávné video z TGS2018, které tak úplně nevypadalo na to, že by měla být hra za pár měsíců hotova.

1

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Left Alive na debutových záběrech

Metal Gear s mechy + info.

Oznámení Left Alive od Square Enix

Mezi Metal Gear a Final Fantasy.

DoporučenoRECENZE Astro Bot Rescue Mission

Když je VR pro plošinovku velkým přínosem.

Reklama