Společnost Microsoft v těchto dnech uvádí na trh nové edice populární hry Minecraft (Alza.cz), která je o stavění z bloků a výpravách za dobrodružstvím. Objevujte majestátní hory a hluboké oceány nekonečných světů, které jsou dále rozšiřovány prostřednictvím bezplatných herních aktualizací, komunitou vytvořených map, napínavých miniher a mnohého dalšího. Přežijte online s přáteli na konzolích, mobilech nebo zařízeních s Windows 10, nebo sdílejte dobrodružství v pohodlí domova na rozdělené obrazovce.

Minecraft Starter Collection obsahuje: 700 Minecoins (použijte je k nákupu balíčků map, vzhledů, textur a mnohého dalšího v herním obchodě Marketplace) a Starter Pack (Greek Mythology Mash-up, Plastic Texture Pack, Skin Pack 1 a Villains Skin Pack)

Minecraft Master Collection nad rámec toho nabízí ještě Creators Pack - Adventurer's Dream Mashup a Winter Mini-Games Festival (autor Noxcrew), Relics of the Privateers (autor Imagiverse), PureBDcraft Texture Pack (autor BDcraft), Pastel Skin Pack (autor: Eneija) a Wildlife: Savanna (autor: PixelHeads)

1

Vedle toho přináší Microsoft na trh i novou speciální edici konzole Xbox One S (Xbox One S Minecraft Creators Bundle), která bude dostupná od 16. října s následujícím obsahem:

  • Konzole Xbox One S 1 TB
  • Minecraft Bedrock
  • 1000 Minecoins
  • Starter Pack
  • Creators Pack
  • Zkušební předplatné Zlatého členství Xbox Live na 14 dní
  • Xbox Game Pass na 1 měsíc
2

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Google má 19. března představit svou streamovací herní platformu

"Představte si Zaklínače 3 v Google Chrome".

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama