Free-2-Play odbočka Assassins Creed pro mobily

Správa základny jako ve Fallout Shelter řízlá hopsačkou.

Schválně bez nějakého většího rozruchu byla ohlášena Free-2-Play odbočka série Assassins Creed (Alza.cz) s názvem Rebellion.

Vyjde pro mobily a tablety iOS či Android 21. listopadu letošního roku, ale v některých oblastech světa je už dostupná nyní pro účely testování.

Protože pochází od studia Behaviour Interactive podepsaného pod velmi výdělečným Fallout Shelter, částečně to bude hra o správi základny a jejím rozšiřování. To vše ve Španělsku 15. století, kdy vládla Inkvizice a vaším úkolem je vybudovat vlastní Bratrstvo, jehož rostoucí armáda vrahů bude infiltrovat pevnosti Templářů.

Druhou částí hry budou 2D hopsací pasáže, které jsou podobné podsérii Assassins Creed Chronicles. Ty vejdou na scénu během infiltračních misí ve čtyřech podobách.

Potvrzena je účast známých hvězd ze série, jako Ezio, Edward Kenway, Shao Jun, Yusuf a Machiavelli, vždy s patřičnou sadou unikátních schopností.

Celé to samozřejmě bude prošpikované mikrotransakcemi, které zařídí rychlejší odemknutí hrdinů, výbavu řeckými zbraněmi z AC Odyssey a dokonce i Mária pro využití v boji. Celková cena odměn dělá 15 dolarů.

1

Reklama

Související obsah

Odsun Mafia 1 rebootu na později, jak jsme se obávali

+ kdy přesně uvidíme první záběry z hraní?

Halo 3 pro počítače má přesný termín

Další hra z dřívější kompiilace.

Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla!

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna