Takže avizovaný začátek podzimu se tak úplně nestihl, leč to nemusí trápit, protože vše je již velmi blízko.

Očekávané příběhové rozšíření The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon pro Kingdom Come Deliverance (Alza.cz) vyjde přesně 16. října, tedy příští úterý.

Warhorse to oznámili v novém videu, kde PR manažer Tobi a herec Luke Dale, který ztvárnil Hanse (Jana Ptáčka) ve hře, společně vzpomínají na některé pamětihodné momenty tohoto českého středověkého RPG.

Jak známo, toto DLC přinese nové úkoly týkající se milostných eskapád této postavy (Steam):

"Srdce našeho oblíbeného rytíře Jana ptáčka se opět rozeznělo z překypujících citů, které chová ke své... nové vyvolené. Druhé DLC pro Kingdom Come: Deliverence se točí kolem jeho milostného dobrodružství a je tedy i na Jindrovi, nejen na schopnostech našeho udatného milovníka, aby Milostná dobrodružství bodrého rytíře Jana Ptáčka mělo šťastný konec!"

"To je hlavní cíl třech nových questů, ve kterých se nebudou pouze číst milostné básně, pořádat noční dostaveníčka či zdržovat rozhořčený otec, ale dostaneme se i do tábora chladnokrevných lapků, do probíhajícího turnaje v kostkách a dalších nesnází. Nevyhneme se ani podvádění, vylupování hrobů, hledání vrahů a.. eh... vraždění lidí."

"Středověké pole lásky je nevyzpytatelné a nebezpečné a člověk přijde snadno k úrazu, vedle kterého je zlomené srdce jen maličkostí. Jenom Jindrovi schopnosti a odhodlání a cinknuté kostky přivedou Jana Ptáčka k jeho osudu, lásce spanilé panny či zloby jejího otce. Toto DLC může zahrnovat obsah nevhodný pro všechny věkové kategorie nebo pro prohlížení v zaměstnání: Nahota nebo sexuální obsah, Obecný obsah pro dospělé."

Reklama