"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Venku jsou nové GeForce ovladače 416.34 vhodné pro Call of Duty: Black Ops 4, SoulCalibur 6 a GRIP (výčet změn).

- Britský časopis EDGE udělil Shadow of the Tomb Raider známku pouze 4/10, protože hře prý chybí soudružnost, nějaké směřování. Sestup Lary do temnoty je prý zmatkem.

- Do Fortnite přibude vozidlo Quadcrasher, což je čtyřkolka, která vám dovolí probourávat zdi.

0

- 24. října proběhne další živé vysílání o pokroku Beyond and Good Evil 2.

- Pokud si od 16. října koupíte Destiny 2: Forsaken, bude v tom už zahrnutý Destiny 2 Expansion Pass, tzn. dostanete i předešlé dva přídavky.

- Z výroční finanční zprávy Capcomu vyplývá, že se mu skutečně daří. Jeho hlavní strategií dál bude produkovat globální značky, které pak zfilmuje v Hollywoodu, jako to fungovalo u Resident Evil, což chtějí napodobit s Monster Hunter a možná i s DmC. Reakce fanoušků na remake Resident Evil 2 prý byla ještě lepší, než firma předpokládala, i protože se vše kutilo paralelně se sedmičkou.

1
2

- Dle dobrých zdrojů Kotaku má být z 90 procent dotažena akvizice studia Obsidian (Fallout New Vegas, KOTOR 2, Pillars of Eternity) Microsoftem. Otázkou je, co se pak stane s tím novým RPG pro Take 2.

- Spekuluje se o tom, že možná probíhá casting pro Bully 2. Herci mají být děti či mladiství, v projektu má být mírné násilí a drama, ale nic není zatím potvrzené.

- For Honor už má díky všem promo akcím a víkendům 15 milionů hráčů, příští týden se rozroste o Marching Fire update s novými hrdiny, předělanou grafikou a dobýváním hradu čtyři na čtyři.

- UbiSoft v průzkumu sonduje názory na různé postavičky, což naznačuje další možné propojení králíků s Máriem.

- K dispozici je říjnová aktualizace Xboxu s novými avatary, Dolby Vision video streamingem a podporou polštiny pro Narrator (čeština chybí).

- Overkill's The Walking Dead pro PC vstupilo do uzavřené bety pro ty, kteří si ho předobjednali.

- Začala akce Halloween Terror 2018 v Overwatch, velká galerie vytípaných obrázků zde.

- MediEvil slaví 20. narozeniny:

Reklama

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director