Už jen pouhý měsíc nás dělí od vydání Hitman 2 (Alza.cz), tak se IO Interactive rozhodli přiblížit nám nový systém vylepšování postavy, nazvaný Performance XP.

"Je to taková druhá oblast, ve které budete sbírat zkušenostní body. Performance systém odmění menším obnosem XP za provedení chvilkových akcí během průchodu, jako třeba když někoho potichu sejmete, schováte tělo nebo zabijete cíl. Standardně se to bude ukazovat při hraní, ale můžete to v nastavení vypnout".

Jedná se vlastně o takový návrat tzv. Mastery Points z minulého Hitmana, kde hráče odměnily za splnění specifických výzev. Když se vám zadařilo, mohli jste tyto body utratit za výbavu, zbraně, nové startovní lokace atd.

1

Tvůrci také oznámili, že ve hře budou tři obtížnosti: Casual, Professional a Master. Význam těch prvních dvou je asi každému jasný. Nicméně ta nejvyšší, Master, je prý navržena pro ty, kteří chtějí mít extra výzvu. Boje mají být mimořádně těžké a NPC si budou více všímat svého okolí, takže kradmý průchod bude mnohem větším oříškem.

Více o obojím na homepage zde.

2
3

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Hitman je v Praze, dokumentují fotky

Oficiální české cosplay.

Nový trailer z Hitman 2 ukazuje všechny dostupné lokace

Agent 47 si zase bude hezky cestovat po světě.

Hitman 2 je hotov

+ sestřih z Kolumbie.

Poslední

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Zpět ke kořenům survival hororu v Daymare 1998

Od bývalých tvůrců Residenta a Ancestors Legacy.

Reklama