Uniklý steelbook Red Dead Redemption 2 potvrzuje dva disky

Fotky vnitřku obalu.

Na Twitteru Red Dead News - RockstarIntel.com se dnes objevily exkluzivní fotky steelbook obalu pro Ultimate Edition Red Dead Redemption 2 (Alza.cz).

Zajímavé to je hned v několika věcech. Jednak že potvrzuje to, o čem se spekulovalo - že hra bude patrně zabírat dva Blu-Ray disky (viz i ty nároky na místo na harddisku). To je na PS4 dosud značným nestandardem, ani to nepodporoval firmware konzole, je možné, že kvůli tomu musela i Sony překopat systém, pakliže se to potvrdí.

Jiná věc je, že při pohledu na fotky se nelze ubránit pocitu, že může jít o zásadní příběhový spoiler...

Vypadá to totiž, jako by se snad gang později během hry rozdělil na dvě části, znázorněné právě čtveřicí postav na každé straně, se zbraněmi namířenými proti sobě. Korespondovalo by to i se slovy v jednom traileru, kde se mluvilo o loajalitě, ačkoli jak známo, jedna postava tohle moc neuznává.

Že by ale byl Rockstar, který obvykle v review-notes varuje redaktory před vyzrazením různých zvratů, tak neopatrný a nerozumný, aby něco takového vyžvanil hned po vyndání disků z krabičky? To se zase moc nezdá... Důvod může být mnohem prostší: jednoduše se artworky všech postav do omezeného prostoru nemusely vejít, a tak byly takto rozděleny, na čtyři zde a čtyři tam.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna