Vydejte se na zcela nové LEGO dobrodružství a staňte se tím nejlepším padouchem, jakého kdy vesmír viděl, ve hře LEGO DC Super-Villains (Alza.cz). Zcela poprvé budou mít hráči možnost hrát za záporáka po celou dobu hraní a provádět tak nezbedné skopičinky a rozpoutat chaos v této akční hře vytvořené ve spolupráci s DC Comics.

Dnešním dnem tedy vstupuje do prodeje další hra z legendární LEGO franšízy, která byla vyvinuta ve spolupráci s DC Comics. K mání je ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

1

"Příběh hry LEGO DC Super-Villains je zasazen do rozlehlého otevřeného světa DC Universe, kde Liga Spravedlnosti zmizela beze stopy a zanechala tak břímě ochrany planety Země na svých protějšcích z paralelního vesmíru, kteří sami sebe označují za Syndikát Spravedlnosti. Jak ale brzy vyjde najevo, tito nováčci nejsou tak zcela těmi, za které se vydávají..."

Dostupná je také ve speciální limitované edici Deluxe Edition, která navíc nabídne následující obsah: Season Pass, předběžný přístup k dodatku DC Super-Villains: TV Series DLC Character Pack, exkluzivní LEGO minifigurku - Lex Luthor Superman.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah