Rockstar jsou moc rádi, že nevydávají Grand Theft Auto 6 v éře Donalda Trumpa

Bylo by to podle nich dost těžké.

Šéf Rockstaru Dan Houser v článku pro časopis GQ řekl, že je moc rád, že nevydávají Grand Theft Auto 6 v době, kdy je prezidentem Donald Trump.

Díky bojujícím a znesvářeným stranám zanikají rozdíly mezi pravdou a satirou a jakékoli politické komentáře ve hře by byly hnedle neaktuální.

"Není vůbec jasné, co bychom mohli udělat, nehledě na to, jak by lidi naštvalo, ať bychom udělali cokoli," říká v zajímavém rozhovoru, který si můžete přečíst zde.

"Extrémní liberální postoje, extrémní konzervatismus, všechny ty strany jsou militantní a hodně naštvané. Je to děsivé a také divné a obě strany občas přetečou do absurdností. Proto se z toho velice těžko dělá satira. Některé věci, které člověk vidí, jsou ještě divnější než satira. Všechno by po dvou minutách už zestárlo, protože se všechno extrémně rychle mění," říká také v článku.

Dan Houser prozradil, že Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) trošku zabrousí do politiky, protože se lehce dotýká témat feminismu a rasové nerovnosti. "Je to sice historická fikce, ale nikoli historie. Chcete se nějakých reálií držet, ale nedokážete být stoprocentně historicky přesní," říká.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Finální obal The Last of Us 2?

Sólo artbook s 200 stranami v půlce června za 34 eur či Deluxe 64 eur.

Grand Theft Auto 6 prý ne dříve než za dva roky

Pradávný zaměstnanec Rockstaru vyslovil odhad.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna