Změna přezdívky na PS4 může způsobit, že přijdete o koupené DLC nebo herní měnu

Zatím to nevypadá moc výhodně.

Hodně lidí se těšilo, až Sony umožní na PlayStation Network změnit přezdívku. Vyzkoušet si to mohou hráči na firmwaru 6.10, který je v současnosti v betě a změnu PSN jména umožňuje. Zdá se ovšem, že to není moc výhodná činnost.

Sony totiž upozorňuje, že ne všechno bude s vaším novým PSN jménem fungovat. Jinými slovy, můžete přijít o uložené pozice ve hrách, DLC nebo zakoupenou herní měnu.

Jde o to, že ne všechny tituly na PS3, Vita a dokonce i PS4 dokážou změnu PSN jména reflektovat. Teď vydali poznámky v betě firmwaru a přesně popisují, co můžete očekávat. A není to nic hezkého. Můžete přijít o uložené pozice ve hrách, trofeje nebo umístění na žebříčcích. Ještě horší je, že můžete přijít o zaplacené stahovatelné přídavky nebo o nakoupenou herní měnu u her, které změnu PSN jména nepodporují.

Zajímavé také je, že pokud si změníte PSN jméno a pak se rozhodnete vrátit ke svému původnímu, není úplně jisté, že se všechno vrátí do normálu. "Návrat k původnímu Online ID nemusí opravit všechny chyby (možná nepůjde obnovit ztracený obsah, postup ve hře a funkčnost)," píší.

1

Jinými slovy se zdá, že vám může vzniknout více problémů, než aby to za to stálo. Takže pokud máte blbé Online ID na PlayStation Network, asi si na něj budete muset zvyknout. Nebo si rovnou založte nový účet a máte to.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna