- Cooler Master představil novou a stylovou skříň pro náročnější hráče, jejíž design ale zároveň není úplně divoký. Nabídne také hromadu místa pro komponenty a průhlednou bočnici.

- Výrobce Corsair opět využil svoji mechaniku K70 jako předlohu pro další rozšíření nabídky. Chystá uvedení dvou nových modelů s tenkým profilem. Najdete je pod názvem K70 RGB MK.2 LP. Oba modely přinesou Cherry MX spínače, přičemž jedny z nich jsou exkluzivní pro Corsair.

1

- O plánech Microsoftu na streamovací službu xCloud už nějaký čas víme. Výzkumná divize společnosti nyní zveřejnila prototyp ovladače. Ten drží tradiční xboxové rozložení tlačítek, ale lze ho rozložit na několik částí a třeba připnout na váš tablet.

- Tento měsíc bychom mohli vidět zase nějakou novou grafiku od AMD. Podle spekulací přijde model Radeon RX 590 jako nástupce RX 580. Přinést má zhruba o 10 až 15 procent vyšší výkon.

2

- Dostal se nám do rukou zbrusu nový notebook Lenovo Legion Y530 a ještě přes plnohodnotnou recenzí si můžete přečíst krátké preview. Oproti Y520 tu máme velkou změnu designu.

- SteelSeries se pochlubilo, že prodalo více než 10 milionů podložek a při této příležitosti odhalilo hned několik nových. Mezi nimi třeba podsvícený model Prism nebo Edge v tradičním minimalistickém pojetí.

3

- Herní myši s cenou pod 500 Kč často nevídáme. Ta nejnovější pochází z dílny výrobce Sharkoon a nabídne poměrně slušnou výbavu, včetně dostatečné citlivosti, opleteného kabelu nebo podsvícení.

- AOC nabídne další herní monitor s AMD FreeSync 2 ve své herní řadě Agon. Novinka přinese 32palcový VA panel s QHD rozlišením a také HDR.

- komentáře (6)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah