Je tomu pár dnů, co vyšel nový ročník fotbalového manažeru od Sports Interactive, a už si ho můžete zkusit v bezplatné hratelné ukázce.

Demo Football Manager 2019 (Alza.cz) je ke stažení ze Steamu v pravém sloupci.

Dovolí vám zahrát si polovinu sezóny, abyste si udělali představu o nových vlastnostech. Krom toho obsahuje rychlý start pro největší ligy na světě a vaše uložené pozice pak budou přenesitelné do plné verze, pokud se rozhodnete na ní upgradovat.

FM19 vás zavede hlouběji do nitra této krásné hry než kdy dřív. Nové funkce a rozšířené herní mechanismy vám umožní ovládat váš tým svěžím a autentickým způsobem, což povede k ještě podmanivějšímu vyprávění. Zakázkové relace a rozpisy přesně vymodelované podle profesionálních zápasů vám umožní naprostou kontrolu při přípravě na další zápas či rozvoji vašich budoucích hvězd. Také můžete sklízet odměny bez těžké dřiny tím, že tohle všechno budete delegovat na své zákulisní zaměstnance.

Posuňte hranice ještě dál a vytvořte si jedinečnou filosofii díky novým stylům a etapám, které odrážejí nejpopulárnější taktické inovace v moderním fotbalu. Také jsou zde zcela nové předvolby pro úspěch, které jsou připravené na akci. Intuitivní cesta rozvoje je zcela nová a navržená tak, aby novým manažerům pomohla využít celý potenciál. Vaše nové manažerské školení pod vedením pomocného manažera probere základy fotbalového managementu a pomůže vám zmapovat cestu na samý vrchol hry.

Poprvé v historii série můžete zkusit své štěstí v Bundeslize a 2. Bundeslize, která je plně licencovaná včetně oficiálních log, souprav a tváří hráčů. Football Manager 2019 má svěží vzhled plný nové energie, takže je nejen tím nejhezčím v celé historii série, ale zároveň i tím nejsrozumitelnějším. Mezi další přídavky patří vylepšení zápasu včetně technologie VAR a brankové čáry, zpětná vazba od agentů během vyjednávání o přestupech, manažerská prostředí, vylepšené předzápasové brífinky, vylepšení rozhraní, nové úspěchy na službě Steam a mnoho dalšího.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah