- Corsair uvedl dva nové "all-in-one" systémy vodního chlazení. Dvě novinky se liší výkonově a na obou samozřejmě nesmí chybět detailně nastavitelné RGB podsvícení.

- S novou myší se v týdnu přihlásilo MSI, jmenuje se Clutch GM50. Mohl by to být ideální hlodavec pro vás, pokud vám myši většinou přijdou moc těžké. Tato novinka totiž váží pouhých 87 gramů a ani zbytek výbavy není špatný.

- Další ultra-široký monitor ukázal Asus a zařadil ho do herní řady ROG Strix. Poměr stran a rozlišení je stejné, jako byste přilepili dva Full HD monitory vedle sebe. V případě této novinky ale nemáte uprostřed otravnou mezeru.

1

- Netradiční novinku uvedl výrobce Trust. Novinka GXT 711 Dominus je totiž herní stůl. Nabízí držák na headset a také dostanete samolepky, abyste si mohli stůl "navrhnout" podle sebe. Druhou novinkou je podložka pod křesla.

- MSI nezůstalo pouze u myši a představilo také mechaniku Vigor GK60. Zatímco dřívější modely většinou nabízely RGB podsvícení, zde vám bude muset stačit červené. Jako spínače MSI sáhlo po Cherry MX Red a design klávesnice nabízí uprostřed prostor na vedení kabelů (třeba od headsetu).

2

- Na trh se potichu dostala tišší revize PlayStation 4 Pro. V zátěži nebude tolik slyšet a Sony upravilo také napájecí konektor. Zatím ji najdeme v balení s Red Dead Redemption 2, časem ale bude všude.

- Routery a obecně síťové prvky nejsou většinou extra zajímavé. Novinky od Netgear ale jako jedny z prvních nabídnou novou Wi-Fi 6 (což je 802.11ax podle starého názvosloví) a jejich design připomíná sci-fi stíhačky.

- Cooler Master odhalil dost radikální headsety. Nemají totiž RGB podsvícení a místo toho se soustředí na komfort a zvukové podání. Dvě novinky jsou skoro identické, ta dražší ale nabídne virtuální prostorový zvuk.

3

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah