Už zítra vypukne beta Red Dead Online

Jen pro někoho, ostatní později.

Jak tu bylo naznačeno už dopoledne, konečně se daly do pohybu záležitosti týkající se multiplayerové části Red Dead Redemption 2 (Alza.cz).

Rockstar před okamžikem oznámil, že beta Red Dead Online odstartuje už zítra, tedy v úterý 27. listopadu. Je tedy příjemné vidět, že studio dostálo svému slibu a stihlo ten avizovaný listopad.

1

Aby se předešlo přetížení a totálnímu kolapsu, vše proběhne v několika vlnách. Nejprve dostanou zítra pozvánku ti, kteří vlastní Ultimate Edition RDR2.

Kdo si základní hru koupil hned na začátku a spustil ji někdy v úvodních třech dnech od vydání, tedy koncem října, ten by měl obdržet pozvánku během středy až čtvrtka.

A konečně všichni ostatní by měli získat přístup do bety Red Dead Online během pátku. Pro jistotu připomínáme dřívější varování výrobce, že zpočátku, tedy v úvodních týdnech či měsících, to nemusí být příliš hladký zážitek, vzhledem k předpokládaným chybám a nedostatkům, takže je s tím potřeba počítat a obrnit se trpělivostí.

Multiplayer bude podporovat hru až 32 lidí naráz. Můžete vytvořit oddíl se sedmi jinými živými hráči a to nejen pro specifické režimy, ale také pro dovádění v divočině, jako je rybaření, lov či kempování, vyšlápnutí si na nepřátelské gangy a jejich skrýše, hraní co-op misí a interakce s NPC žijícími v herním světě. Také si to můžete rozdat s jinými skupinkami hráčů, včetně jakýchsi předpřipravených bitev, nemluvě o výzvách otevřeného světa. Více informací bychom se měli dozvědět už zítra.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna