Že si Darksiders 3 (Alza.cz) odnášejí spíš jen, řekněme, průměrná hodnocení, to asi již víte z našeho pondělního souhrnu.

Lars Wingefors, šéf vydavatele THQ Nordic, se nyní rozhodl oficiálně zareagovat, protože výsledek na agregátorech jako Metacritic (72% u PC verze, 71 u X1 verze a 66% u PS4 verze) bere asi poněkud osobně.

"Slibovali jsme, že dodáme hru fanouškům série, což jsme splnili a jsem na ni skutečně pyšný. Domnívám se, že studio Gunfire vytvořilo excelentní dílo a i můj vydavatelský tým ve Vídni tvrdě pracoval na marketingu a veškerém dění za oponou."

Dodal, že prý to bývá vždy takto, že někomu se hra líbí, zatímco někomu jinému se nemusí líbit.

"Pokud budeme i nadále vyrábět pokračování, která uspokojí fanoušky původních značek, jichž nyní vlastníme přes stovku (ale samozřejmě ne ke všem bude nový díl), tak to bude fajn. U Darksiders 3 nám zabralo jen pět let od získání práv po uvedení hry na pulty," nezapomněl se šéf THQ Nordic znovu pochválit.

Velkým logistickým oříškem prý bylo vše okolo Apocalypse Edition, na jejímž vzniku se podílelo mnoho lidí po mnoho měsíců, zdůraznil Wingefors pro GamesIndustry.biz.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama