Jste-li nažhaveni na to dopředu avizované oznámení nového Dragon Age (Alza.cz), chtělo by to krotit vášně.

VentureBeat totiž ze svých zdrojů zjistil, že na pátečních The Game Awards má jít pouze o velice formální záležitost.

"Vydání je minimálně ještě tři roky daleko, EA se ani zatím definitivně nerozhodli, jestli ponese název Dragon Age 4 nebo něco jiného," uvedl server.

1

Na hře se prý v uplynulém roce takřka nic neudělalo, protože se všichni soustředili na Anthem, ani se nehodila do obchodního modelu BioWare s tituly coby živými službami.

Takže z nástupce Inquisition zřejmě neuvidíme lautr nic, protože není ani zdaleka připraven, leda tak nějaký renderovaný filmeček či teaser. Čili něco jako v případě Starfield a The Elder Scrolls VI od Bethesdy na E3 - jen takové potvrzení, že se něco kutí, aby fanoušci moc neremcali kvůli Anthem, ale zatím nic více.

P.S. celé to přichází zrovna v době, kdy Mike Laidlaw, šéf série Dragon Age, bývalý zaměstnanec BioWare, začal pracovat pro Ubisoft Quebec (hlavní autoři Assassins Creed Odyssey) coby kreativní ředitel na ještě neohlášeném projektu. Prý bylo jen otázkou času, než se vrátí na scénu AAA titulů, jen hledal ten pravý titul a tým. Tahle pobočka nedávno vypsala 200 pracovních míst, takže se zdá, že by vedle dalšího Assassina mohla paralelně chystat ještě další hru, že by tedy ambiciózní fantasy RPG...?

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama