"Rozpoutej bouři v nové akční hře s rozsáhlým otevřeným světem JUST CAUSE 4. Objevuj odlehlé lokace Jižní Ameriky, kde leží okres Solis - domov krvavého konfliktu, temných tajemství a všudypřítomného nebezpečí. Čekají na tebe ty nejrealističtější simulace extrémního počasí, neskutečně poutavá grafika, realistická herní fyzika a nekonečné kreativní možnosti."

Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix s radostí oznamuje, že v těchto dnech vstupuje do prodeje nová akční hra s masivním otevřeným světem - (Alza.cz). K dispozici je krabicově pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Startovní trailer:

Rico Rodriguez, neohrožený hlavní protagonista série, se vrací spolu se svým pověstným padákem, létajícím oblekem a nezapomenutelným hákem, který byl vylepšen novými funkcemi a nyní je zcela přizpůsobitelný.

Hra přivádí pro tuto sérii tolik pověstné možnosti destrukce a unikátní fyziku na zcela novou úroveň - hráči se mohou těšit na tornáda, děsivé bouře a další události extrémního počasí. JUST CAUSE 4 nabídne 4 odlišné biomy, jako jsou deštné lesy, louky, hory a pouště. Každý z biomů přinese zcela individuální a plně simulované podnební podmínky.

1
2
3
4

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2018

Voda vs. vzduch. RTX 2060 na fotkách. Cross-play revoluce?

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Reklama