Vychází Just Cause 4

+ startovní trailer.

"Rozpoutej bouři v nové akční hře s rozsáhlým otevřeným světem JUST CAUSE 4. Objevuj odlehlé lokace Jižní Ameriky, kde leží okres Solis - domov krvavého konfliktu, temných tajemství a všudypřítomného nebezpečí. Čekají na tebe ty nejrealističtější simulace extrémního počasí, neskutečně poutavá grafika, realistická herní fyzika a nekonečné kreativní možnosti."

Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix s radostí oznamuje, že v těchto dnech vstupuje do prodeje nová akční hra s masivním otevřeným světem - (Alza.cz). K dispozici je krabicově pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Startovní trailer:

Rico Rodriguez, neohrožený hlavní protagonista série, se vrací spolu se svým pověstným padákem, létajícím oblekem a nezapomenutelným hákem, který byl vylepšen novými funkcemi a nyní je zcela přizpůsobitelný.

Hra přivádí pro tuto sérii tolik pověstné možnosti destrukce a unikátní fyziku na zcela novou úroveň - hráči se mohou těšit na tornáda, děsivé bouře a další události extrémního počasí. JUST CAUSE 4 nabídne 4 odlišné biomy, jako jsou deštné lesy, louky, hory a pouště. Každý z biomů přinese zcela individuální a plně simulované podnební podmínky.

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna