Project CARS 3 mají být duchovním nástupcem NFS Shift

Změna konceptu + obrázky z PRO verze.

Šéf studia Slightly Mad přiznal, že s Project CARS 2 (Alza.cz) nebylo vše úplně v pořádku a že si to "vyžrali" až do dna.

Do nedávno potvrzeného pokračování, Project CARS 3, počíají se změnami konceptu: chtějí se opět více soustředit na zábavu. Má jít více o duchovního nástupce Need for Speed Shift z roku 2009, tedy arkádověji laděnou hru, ve které však zůstanou všechny ty prvky z věrné simulace, jež si všichni oblíbili.

Ian Bell to napsal do diskusních fór na GTPlanet:

"Ve dvojce jsme dostali lekci a přestože nemáme v úmyslu jakkoli redukovat obsah, dobře víme, co musíme napravit a kde jsme udělali designová rozhodnutí, která nebyla úplně optimální."

Dle dřívějších slov má jít o ambiciózní titul, který veškeré závodní konkurenci vytře zrak, ačkoli zatím neznáme termín ani bližší detaily. Jen že s hrou mají pomoci přeběhlíci z bývalých Evolution Studios a z Codemasters.

Studio je jinak momentálně docela vytížené: pracuje na profesionální verzi Project CARS s přívlastkem PRO (viz obrázky níže) cílené pro firemní zákazníky, která má vyjít někdy ve 2019 a nabídnout "unikátní, odlišný produkt s možností vytvořit bezprecedentní klientské zážitky". Krom toho kutí mobilní verzi Project CARS GO ve spolupráci s korejským vydavatelem, a také prý dělají na nové hře Fast and Furious, která ještě nebyla oficiálně ohlášena.

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna