Aktualizované HW nároky Resident Evil 2

A velikost plné verze.

Teď, když už máme potvrzeno demo, nahodil Capcom na Steam stránku hry aktualizované hardwarové požadavky PC verze této hororovky.

1

Resident Evil 2 (Alza.cz) jinak bude na Xbox One vyžadovat download 26 GB, zatímco velikost PS4 verze zatím neznáme.

Níže ještě pro úplnost přetiskujeme kompletní tiskovku Cenegy Czech ohledně dema:

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že již od 11. 1. 2019 bude k dispozici bezplatné demo hry Resident Evil 2, která vstupuje pro prodeje 25. 1. 2019 pro PC, PS4 a Xbox One. Fanoušci hororových her po celém světě budou mít již brzy příležitost si zdarma vyzkoušet velmi očekávanou hru Resident Evil 2 z legendární série hororových her od Capcomu, a to ještě před jejím vydáním díky hernímu demu, které bude k dispozici ke stažení od 11. 1. 2019 do 31. 1. 2019. Demo, které představuje zcela první možnost okusit kompletně přepracovanou verzi Resident Evil 2, bude k dispozici zdarma pro PC (skrze Steam), PlayStation 4 a Xbox One.

V rámci dema, které nese název “1-Shot Demo”, vstoupí hráči do role policisty jménem Leon S. Kennedy, postaví se hrůzám města Raccoon City a budou mít za úkol přežít po dobu 30 minut. Demo je možné hrát opakovaně do té doby, než se hráčům podaří dosáhnout půlhodinového limitu. V závěru dema dojde k odhalení doposud nezveřejněného filmového traileru, který je určen exkluzivně pro účastníky demo verze.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna