Když Epic říkal, že chce prorazit díky nabízení exkluzivního obsahu, měl tím na mysli právě toto.

Vysokoprofilová online střílečka z března, Tom Clancy's The Division 2 (Alza.cz) bude digitálně distribuována jen na novém obchodě Epic Store a uPlay. Oproti tomu na Steamu ji v době vydání 15. března vůbec nenajdete.

Vyplývá to z nově uzavřené spolupráce mezi UbiSoftem a Epicem, kteří integrují klíčové funkce uPlay a online serverů Epicu. Čili bude to fungovat podobně, jako když si některou UbiSoftí hru nyní koupíte na Steamu, včetně možnosti přístupu na uPlay nehledě na to, odkud jste ji pořídili. Dosavadních předobjednávek učiněných jinde se toto partnerství nemá nijak dotknout, ale ovlivní i letošní budoucí tituly.

Na Epic Store už jsou k mání předobjednávky několika různých edic, které vám zajistí přístup do soukromé bety před startem ostré verze. Objednání někde jinde vám dá vstupenku jen do obyčejné bety později, jen na Epic Store máte tu soukromou betu.

Zároveň bylo zveřejněno nové video týkající se specifik PC verze The Division 2, i oficiální hardwarové nároky pro hraní v různém rozlišení / kvalitě:

1

- komentáře (4)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Reklama