Stahujte zdarma oceňovanou adventuru What Remains of Edith Finch

K mání též A Story About My Uncle.

V Epicu vědí, jak na to. Uplácet hráče dárky, u toho se ještě nikdy nestalo, aby to nefungovalo. Když k tomu přidáte nějaké ty exkluzivity typu The Division 2 či zbylé epizody The Walking Dead, tenhle obchod je na nejlepší cestě k tomu, aby prorazil.

Domluvil se s Giant Sparrow a Annapurna Interactive na poskytnutí plné PC verze What Remains of Edith Finch komukoli zdarma a to až do 24. ledna.

1

Kritici tuhle prozkoumávací adventuru v roce 2017 milovali za příběh a prezentaci, je považována za opravdové umění. Odrazilo se to na získaných oceněních od British Academy Games Award, Game Developers Choice Awards a The Game Awards 2017.

V roli Edith se budete toulat po státě Washington a v domě hledat stopy po předcích rodiny. Celé to je sbírkou několika příběhů, které se odvíjejí od minulosti do současnosti. Stahujte odsud, za dva týdny má na Epic Store následovat další hra zdarma a takto po celý rok.

Konkurenční obchod Humble Store v takové protiakci souběžně vyrukoval s dáním jiné hry zdarma, A Story About My Uncle. I tam budete pátrat po osudu ztraceného strýčka, jen to je více o hopsání vysoko a do dálky. Tento download najdete tady.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Godfall míří na PlayStation 4

+ rozšíření Fire and Darkness.

První screenshoty F1 2021

Na poslední generaci EGO enginu.

OČEKÁVÁME v neděli 19:00 - vysílání Xboxu a Bethesdy, pak Square Enix

Uvnitř všechny streamy + teaser s pár vteřinami z Battlefield 2042.

Oznámení World War Z: Aftermath

+ trailer, info, obrázky.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna