Už máte doma ponožky Fallout 76?

Jsou slušivé.

To, jak dopadl Fallout 76 (Alza.cz), je jedna věc, která se postupem času může vylepšit. Avšak nic to nemění na atraktivitě oficiálního merchandise s touto slavnou postapokalyptickou značkou.

Moderátor Mikoláš Tuček na svém Facebooku upozornil, že specializovaný domácí obchod GoodLoot.cz, s nímž spolupracuje, má v nabídce slušivé ponožky právě v barvách a s logem této hry od Bethesdy. Jeho fotka:

1

Na Alza.cz stojí přijatelnou částku a v popisku se praví:

"Skvělým doplňkem vašeho šatníku jsou tyto sběratelské ponožky. Jsou inspirovány protiatomovým krytem vyvinutý společností Vault-Tec. Vstup do Vaultu 76 má atypické pneumatické otvíraní. A přesně tento vstup znázorňuje logo na ponožkách Fallout 76, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Originální sběratelský kousek v oblíbených barvách pro všechny příznivce hry Fallout 4."

Na GoodLoot.cz najdete i další oblečení k této listopadové onlinovce: výroční tričko, kšiltovku či pletenou čepici. Snad jediné, co tam zatím bohužel chybí, je klasické černé tričko s velkou číslovkou 76 na zádech, které obdrželi pod stromeček obchodní partneři či novináři a rychle proniklo až do dalekých krajin....

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna