Jen necelá třetina hráčů dohrála demo Resident Evil 2

+ modeři už upravili kameru.

Takhle rychlou analytiku máme rádi. V pátek hratelná ukázka vyšla a na přelomu víkendu s novým týdnem už máme "tvrdá data".

Podle údajů Capcomu si demo Resident Evil 2 (Alza.cz) stáhlo více než milion lidí, ale pouze 28 procent z nich bylo schopno ho dohrát do konce.

Jak známo, je tam třicetiminutový limit, kteří někteří PCčkáři dokázali obejít, aby se nestresovali a mohli hrát delší dobu.

Výrobce tohoto survival hororu, který vyjde v plné verzi už 25. ledna pro všechny tři hlavní platformy, také zveřejnil geografické rozložení hráčů na mapě světa:

1

Mimochodem, fanoušci už za tak krátkou dobu od vypuštění stihli vytvořit neoficiální úpravu, s níž lze hrát s fixním pohledem kamer, tedy stejně jako ve starém originálu. Mod prý má zatím určité mouchy, reportují Rely on Horor, ale je báječné, že se něco takového za 48 hodin zrodilo a nezbývá než doufat, aby Capcom tuto možnost nabídl do hry oficiální cestou, jako alternativu ke stávající third-person kameře. Ostatně, fixní kamera se vyskytovala i v traileru, což mohlo některé trochu zmást.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna