Plány s rozšiřováním Resident Evil 2 zdarma

The Ghost Survivors a další.

Už zbývá jen pár dnů, než se na pultech 25. ledna objeví mimořádně slibný Resident Evil 2 (Alza.cz). Abyste o jeho koupi nepochybovali, v čemž utvrzují i první časopisové recenze s vysokým hodnocením, vytasil se nyní Capcom ve streamu s oznámením ohledně přídavného obsahu a bonusů.

Hra dostane někdy v budoucnu režim Ghost Survivors zcela zdarma. Budete v něm procházet vše s dalšími, ne tak provařenými postavami, čelit novým nepřátelům a přitom si užívat náhodně se objevující prvky v herním světě. Dle toho, jak se vám bude dařit, získáte body, které pak můžete za něco vyměnit v herním obchodě. Celé to má být podobné Extreme Battle (Rogue) módu z předchůdců.

3

Obsah bude rozdělen na tři části, přičemž ta první vám umožní hrát za Roberta Kenda, původně vojáka a majitele obchodu se zbraněmi, který fanoušci patrně dobře znají. Další postavou bude Katherine Warren, dcera starosty Racoon City (už je jisté, že tento mód nepůjde hrát za Claire ani za Leona).

2

Jinou odměnou pro pamětníky se stanou klasické kostýmy pro hlavní hrdiny, ale tato nabídka platí jen po omezenou dobu. Obdržíte je například přes speciálně označené PSN karty, do hry nicméně přibudou až koncem března.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna