Působí to na první pohled jako nějaká pokažená grafika, kde se nenačetly žádné textury, ale v tomto případě jde o umělecký záměr a také fajn odlišení vizuálu od mnoha konkurenčních projektů.

1

Jakub Hamerník z malého pardubického studia Hammer Games dal ve vývojářské skupině na Facebooku na vědomí, že už zítra, 24. ledna, vypustí na Steamu Early Access verzi jejich Transport Services.

Podobně jako úspěšné Mashinky, i tato hra je variací na klasický Transport Tycoon. Čili budete se zabývat přepravou lidí (jednoduše barevně odlišených dle jejich potřeb) a zboží v dynamickém, procedurálně generovaném světě, který se sám, resp. na základě vašich činů, mění z malých domečků až po mrakodrapy.

Stavět železnici, silnice či letiště, kupovat dopravní prostředky a spravovat linky mezi městy i řešit smlouvy. Součástí hry je i spotřeba, takže se musíte snažit uspokojit potřeby jednotlivých měst a ty vám za to zaplatí více peněz.

2
3
4
5

Tvůrci dopředu férově varují, že jde o jejich vedlejší projekt. Plánují tedy sice další vlastnosti a patche, například přidání vody, tunelů či mostů, leč hodlají klást prioritu na rozvoj loňských hradů World of Castles, aktuálně též v Early Access.

O autorovi

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah