Je to pár dnů, co server Lupa.cz reportoval, že Bohemia Interactive za rok utržili přes půl miliardy korun (přesně 579,7 milionu korun, meziroční pokles asi o 200 milionů), z čehož vyplynul neuvěřitelný zisk 165 milionů korun.

Dnes toto obří české studio dalo na vědomí, že se zapojilo do započatých slev na Steamu. Citujeme jeho tiskovou zprávu níže s detaily v kompletním znění.

1

Letošní lunární rok se odehraje ve znamení vepře, který slibuje hojnost, optimismus, štěstí, prosperitu a radost, kterou si hráči mohou udělat v rámci Lunar New Year Sale až do pondělí 11. února (19:00).

Poprvé od vydání verze 1.0 v prosinci 2018 je za sníženou cenu k dispozici postapo survival DayZ. Hráči, kteří tomuto fenoménu doposud odolávali, mají příležitost na vlastní kůži zjistit, co několik milionů hráčů z celého světa na přežívání v Chernarusi tak uchvátilo.

Vojenská taktická akce Arma 3 je k mání s 66% slevou, což platí i pro výhodnou Apex edici, která obsahuje základní hru, DLC Apex, Helicopters, Karts a Marksmen, a navíc i plnou hru Arma: Cold War Assault zdarma.

Součástí slevové akce je i kreativní sandbox Ylands, který tvořivým hráčům nabízí nepřeberné množství možností seberealizace a zábavy. Jde také o ideální platformu pro začínající tvůrce, kteří mohou v Ylands testovat své nápady a sdílet je s ostatními uživateli.

Katalog her Bohemia Interactive nabízí zábavu pro fanoušky prakticky všech žánrů, která je v rámi oslav Nového lunárního roku dostupnější než kdy dříve. Za doslova pár korun jsou na Steam a Bohemia Store k dispozici například detektivní adventury Alternativa a Memento Mori 2, sci-fi střílečka Alpha Prime, humorné dobrodružství Pat a Mat pro celou rodinu nebo nestárnoucí klasiky Arma 2 či Carrier Command: Gaea Mission.

O autorovi

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah