Kdo ještě osobně neměl tu čest zažít pravý australský Outback, bude mít nově šanci v Rainbow Six Siege ve stejnojmenné mapě, která se objeví v rámci první sezóny čtvrtého roku obsahu (Operation Burnt Horizon).

Tohle prostředí se ve hrách moc často nevyskytuje, protože je pro tyto účely poměrně nudné: všude jen rudý písek a prach, nekonečná rovina, pár jednoduchých domečků, v dálce skály či monolity typu Uluru, typické větrníky u cesty a minimum zeleně či zdrojů vody. Plus škorpioni, hadi, absence jakéhokoli světelného znečištění a v noci ukrutná zima kvůli poušti, viz i toto autorovo video.

1

Nicméně UbiSoftu se vše zmíněné podařilo přenést do hry na jedničku s hvězdičkou. Mapu Outback popisuje jako zaprášené autoservisy, motely na zapomenutých dálnicích napříč kontinentem a speciální předměty, které nenajdete nikde jinde, i díky nedaleké havárii nukleárního konvoje.

Oficiální představení tohoto nového obsahu je naplánováno na 17. února v Montrealu (živý přenos na Twitchi). Těšit se můžete na nové operátory a hratelnost, jakou si hráči užívali v minulosti. To znamená spíš méně dveří, možnost vytvořit si novou cestu zničením zdí a dostatek alternativních cest poblíž, jelikož jde pouze o středně velkou mapu.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah