Vychází Jump Force, aliance těch nejlepších manga hrdinů

Nejen Naruto.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s Bandai Namco Entertainment Europe s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová bojová hra Jump Force. V ní se hráčům představí ti nejlepší manga hrdinové napříč slavnými sériemi manga komiksů a videoher. K dispozici je krabicově pro PlayStation 4 a Xbox One.

1

Spojte se a bojujte! Zcela poprvé jsou slavní manga hrdinové vrženi do našeho světa - aby se spojili a společně bojovali proti ultimátní hrozbě a určili tak další osud celého lidstva.

Klíčové vlastnosti:

"Unikátní zasazení spojující reálný svět se světem Jump Force. Ale co zapříčinilo tento chaos? A co jsou zač ty podivné kostky plující po nebi? Seznamte se s Jump Force - epickou aliancí těch nejmocnějších manga hrdinů ze sérií Dragon Ball, One Piece, Naruto, Bleach, Hunter X Hunter a mnohem více."

"Působivě realistická grafika a design, které společně dávají život legendárním postavám. Rozsáhlé online možnosti - vytvoř si svůj vlastní avatar a přijď do styku s ostatními hráči prostřednictvím režimu Online Lobby."

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna