Oznámeny tři datadisky pro Fallout 76 zdarma

+ oblíbenost hry a posypání si popele na hlavu.

Bethesda nehodila flintu do žita, naopak. Před okamžikem oznámila velkolepé plány s rozšiřováním Fallout 76 v průběhu letošního roku a zároveň si sympaticky posypala popel na hlavu - i se zdůvodněním, že pro studio šlo o něco nového.

Hru dle jejího dnešního tvrzení hrají miliony lidí, průměrně čtyři hodiny denně. Stabilita serverů prý byla zvýšena o 300 procent. Počítá s podporou hry po několik dalších let.

"Uvědomujeme si, že Fallout 76 měl složitý start a že jsme udělali chyby. Chápeme vaši frustraci. Pravděpodobně se nevyhneme pár dalším chybám, zatímco ty stávající co nejrychleji opravujeme. Věřte, že jsme plně odhodláni, abychom hru měli co nejlepší, jak to jen jde."

"Díky vaší zpětné vazbě jsme toho spoustu opravili, i věci pod kapotou, které nejsou vidět, nebo vylepšení výkonu a zajištění hladkého zážitku pro všechny. Je pro nás privilegiem, že máme tak vášnivé a starající se fanoušky," uvedla Bethesda na dlouhém blogu.

Vzhledem k vyřčenému budou tři letošní přídavky šířeny zdarma. Nejprve na jaře Wild Appalachia, v létě Nuclear Winter a na podzim Wastelanders. Jízdní řád:

1

Přísun obsahu začne už 12. března, kdy se vypravíte na lov mystické bestie. 26. března na to pak naváže režim Survival, což je PvP s méně restrikcemi, více odměnami a novými výzvami. V dubnu hráči dostanou novou sérii questů Shear Terror, novou kameru pro zachycení pamětihodných událostí. V květnu zase nové příběhy Pioneer Scouts s přizpůsobitelným systémem baťohu. Prostor v mezidobí vyplní různé časově omezené, tématické události.

Nuclear Winter nabídne nový hlavní quest, který kvůli jiným pravidlům úplně změní, jak Fallout 76 hrajete. A také nové události, legendární hráče (nový systém prestiže) a dva raidy (Vaults 96 / 94 Opening).

Ve Wastelanders pak vše vyvrcholí největším, prý nejvíce ambiciózním updatem s novou hlavní linií questů, novými frakcemi, novými vlastnostmi a překvapeními.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna