Watch Dogs 3 v Londýně? Assassins Creed Legion v Itálii?

Jedno sedí, druhé ne.

Spekulace o dvou zásadních titulech od UbiSoftu se objevily během víkendu. Jenže v době psaní těchto řádků, v pondělí ve tři hodiny ráno, už je jasné, že jedna z nich se nezakládá na pravdě. Ale hezky popořadě.

Watch Dogs 3 mají vyjít letos na podzim a odehrávat se v Londýně, v jehož moderní verzi žádná větší hra ve stylu GTA už déle nebyla, snad jedině The Getaway. Historické verze města z Assassins Creed Syndicate a Vampyr nepočítáme.

Zaměřit se mají na menší střelné zbraně a nůž v boji, přičemž prim má hrát hackování, více než v předešlých dílech. Novinkou má být i to, že si zvolíte, zda hrát za muže či ženu, ačkoli jejich příběh bude totožný.

Zasazení do Velké Británie víceméně potvrdil Jason Schreier, novinkář Kotaku.

1

Druhý drb se týká příštího dílu Assassins Creed plánovaného na 2020, patrně coby startovní hra na příští generaci konzolí. Jak známo, letošní podzim tato série vynechá.

Dle údajného úniku z 4Chan má mít pracovní název Legion a odehrávat se v Itálii, na konci vlády Marcuse Aureliuse (ten z Gladiátora) v letech 61-180 A.D. Odhadnout, že tu budou dialogy pro větvený příběh a RPG prvky, není po úspěchu Odyssey zase tolik těžké. Nicméně styl prý zkombinuje hratelnost Odyssey s tím z původního Assassina, aby byly obě skupiny fanoušků uspokojeny.

Vývoj prý vede pobočka UbiSoftu v bulharské Sofii, což je podezřelé, když to bude důležitý titul pro novou generaci konzolí, byť i s verzemi pro staré konzole. Má jít o završení starodávné trilogie Assassina, být to více o politice než minule, o první civilizaci a o flashbacích do historie Římanů. Mapa se má vedle pevninské Itálie rozprostírat i na část Galie a Germanie (něco jako Libye v Origins).

Problém? Již zmíněný redaktor Kotaku shodil tyto spekulace o Assassinovi ze stolu, že prý to vůbec neladí s informacemi, které má on. A měli bychom mu věřit, protože to byl právě Jason Schreier, kdo už několikrát jako první odhalil námět dalšího dílu série.

Údajný uniklý obrázek z AC Legion sem proto dáváme už jen jako perličku, když je to patrně celé smyšlené, nebo se to možná týká až nějakého přespříštího pokračování...?

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (6)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna