Hardwarový týdeník hráčů - 9/2019

HoloLens 2 není pro vás. Rychlé RAM a chlazení v testu. GTX 1660 brzy?

- Corsair uvedl do obchodů nové DDR4 paměti Dominator Platinum RGB. Ty jsou určené náročnějším hráčům a především přináší inovované LED Capellix, které jsou mnohem menší a nabízí bohaté možnosti nastavení.

- Výrobce Genesis opět expandoval do nových produktových kategorií a začal nabízet teplovodivé pasty. V nabídce jsou dva modely rozlišené svojí výkonností, kromě toho v balení najdete vše potřebné pro aplikaci pasty i odstranění té staré.

- Podle náznaků jsme se skutečně dočkali odhalení nové generace HoloLens, ovšem Microsoft se rozhodl soustředit pouze na profesionální sféru. Zájemcům ochotným si pořádně připlatit nabídne nejpropracovanější AR headset současnosti.

1

- Jak chladí dvojice chladičů Arctic Alpine 12, jejichž cena se pohybuje okolo dvou stovek? Na to odpoví aktuální test modelů CO a LP.

- Testem v uplynulém týdnu prošly také novinky od výrobce Akasa. Konkrétně si můžete přečíst o nových RGB ventilátorech a také RGB chlazení pro vaše operační paměti. Pokud máte kompatibilní desku, jedná se o levné řešení, jak svoji sestavu obohatit RGB osvětlením.

2

- Podle spekulací je na obzoru další GeForce karta na nové Turing architektuře bez ray-tracing. O modelu GTX 1660 jsme slyšeli a je prakticky jistý, karta má být odhalena už v polovině měsíce. Na GTX 1650 si potom počkáme celkem dlouho.

- Patriot Viper Steel Series jsou velmi rychlé DDR4 paměti pro ty skutečně náročné zájemce. Prošly důkladným testem, včetně přetaktování a porovnání výsledků hned v několika benchmark programech.

3

- Cooler Master nabídne klávesnici MK850 s jednou zajímavou specialitkou a sice několika analogovými klávesami. To znamená, že hry můžete ovládat v podobném stylu jako s gamepadem nebo volantem v případě závodních. Zkrátka větší preciznost pro pohyb hlavního hrdiny či třeba zatáčení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna