Parádní trailer Firestorm, Battle Royale variace Battlefield 5

Když okolo hoří les, chcete přežít.

Na tomhle si dali EA mimořádně záležet, protože se s tím bude lámat chleba, jak vlastně celý Battlefield 5 ve finále dopadne, po ne úplně přesvědčivých výsledcích z podzimu. A také to nepochybně ovlivní hodnotu jejich akcií, podobně jako Apex Legends.

Před pár minutami zveřejnili slibovaný trailer na Firestorm, očekávaný Battle Royale mód do hry, byť s vlastními, pozměněnými pravidly oproti konkurenci.

Bude k dispozici už 25. března coby aktualizace zdarma pro všechny majitele.

Vidíme dosud největší mapu v sérii Battlefield (Halvoy je prý desetkrát větší než Hamada) s horami i pobřežím, kterou ze všech stran postupně zachvacuje neúprosný lesní požár, čímž se mapa zmenšuje. Jsou na ní zbraně (vč. těch protiletadlových) i dopravní prostředky - celkem 17 kousků, mezi nimi tanky, kanón, prototyp helikoptéry a dokonce traktor.

Hrát půjde buď ve skupinách či sólo v bitvách 64 lidí. Další podrežim Duos přibude už v dubnu, potvrdili EA na homepage.

Nejprve klasicky seskočíte s padákem, kdy vámi zvolené místo dopadu ovlivní, na jak hodnotný loot máte šanci, protože některé lokality budou kompetitivnější a náročnější na přežití než jiné. Odměnou za týmovou spolupráci má být odemknutí vysoce riskantních úkolů (najdete je stejně jako sejfy na mapě) a získání nejcennějšího lootu či přivolání posil (Panzer IV, V-1 rakety atd.)

Každá třída zbraní používá vlastní střelivo, takže musíte podobně jako v jiných Battle Royale nést jen omezeně nábojů a musíte si vybrat, do kterých přestřelek se hodláte zapojit a do kterých ne. Hráči budou omezeni tím, kolik toho unesou, ale mohou to upgradovat baťohem. Když vás někdo trefí, můžete stále střílet rukou ze zbraně nebo být oživeni, ale jakmile vykrvácíte, končíte definitivně. Nedávno uniklý tutoriálové video:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

DOJMY z rozehrání The Dark Pictures: Man of Medan

Jak se hraje interaktivní film na lodi?

Henry Cavill ze seriálu nahradil Geralta ve hře

Neoficiální modifikace Zaklínače 3 dle Netflixu.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna