Hardwarový týdeník hráčů - 11/2019

Recenze extrémní desky, streamování PS4 her do iOS či USB4.

- Sony do aktualizace 6.50 pro PlayStation 4 "schovalo" novinku, která by měla potěšit nejednoho majitele iOS zařízení. Funkce Remote Play je nově podporovaná právě na iOS, bohužel nepřipojíte DualShock 4.

- Corsair tentokrát uvedl bezdrátovou klávesnici primárně určenou do obývacího pokoje. Zajímavá je hlavně její pravá strana, kde kromě touchpadu najdeme také malý joystick či analogové ovládání hlasitosti.

1

- Již brzy se do odvětví streamovaných her pustí gigant Google, jenž plánuje na letošní GDC odhalení streamovací služby. Zatím bylo potvrzeno, že budeme moci sledovat živý přenos a patent naznačil, jak by mohl vypadat gamepad.

- Nestačí vám mikrofon integrovaný ve vašem herním headsetu? Mrkněte na novou recenzi modelu Arozzi Colonna, zaujme jak kvalitou zvuku, tak i zpracováním a výrobce nastavil střízlivou cenovku. Poslechnout si můžete rovněž srovnání s konkurenčními modely.

- Výrobce Genesis v týdnu začal prodávat nové reproduktory Helium 400BT. Jedná se o klasický stereo set s možností nastavit si výšky a basy. Uvnitř se ale schovává také Bluetooth připojení, takže si snadno můžete pustit hudbu třeba z mobilu.

2

- Nová verze USB se blíží. Oficiálně se bude jmenovat USB4 a jako předloha posloužil výkonný standard Thunderbolt 3, který Intel otevře ostatním, aby na něm mohli stavět. Velmi stručně lze USB4 popsat jako Thunderbolt 3 v každém novém USB-C portu.

- Představený monitor s logem Acer sice není zařazen do řady Predator, přesto se jedná o kousek určený hráčům. Novinka nabídne poměr stran 32:9 s obnovovací frekvencí 144 Hz a podporou AMD FreeSync 2. Jako bonus má ještě certifikaci HDR 400.

- Druhá z aktuálních recenzí hodnotí skutečně extrémní desku Gigabyte Aorus Z390 XTREME. Z výbavy nabízí snad vše, po čem byste mohli toužit, výrobce si vyhrál s designem a nechybí světýlka. Gigabyte si ale také za top desku nechá pořádně zaplatit.

3

Reklama

Související obsah

RECENZE Daymare: 1998

Nadějný horor bez hrůzy.

Tři hodiny s The Last of Us 2 už za týden

Spekulace o mulťáku + bude i v Madridu.

DoporučenoRECENZE GreedFall

Chudší kříženec Risenu a Dragon Age?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna