Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 18. března

Recyklace Modern Warfare 4, Half-Life pro Switch, Far Cry levněji už i jinde, remixy Ridge Racer...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Spoluzakladatel a šéf Epicu Tim Sweeney potvrdil, že budou nadále shánět exkluzivní hry pro jejich obchod, aby hráči měli nějaký důvod tam zavítat. UbiSoft prý se zákazem prodeje The Division 2 PC na jiných obchodech souhlasil.

- Věděli jste, že Nintendo údajně oslovili Valve, aby vytvořili exkluzivní odbočku Half-Life pro Switch? Prý měla podtitul Tactics, ale byla ve fázi prototypu zrušena v minulém roce, ačkoli Gabe Newell má Switch rád.

- Far Cry: New Dawn byl po měsíci zlevněn už i v tradičních obchodech (nejen na uPlay), a to na 25 dolarů (Amazon) nebo dokonce jen 20 dolarů (BestBuy). Tady se nějak UbiSoft přepočítal...

- Závody Ridge Racer Type-4 dostanou k 20. narozeninám remixovaný soundtrack, půjde o 2 CD, vždy s originální a předělanou skladbou (seznam).

- Z vábení se zdá, že Gearbox oznámí na PAX West ještě něco čtvrtého (po Borderlands 3, rozšíření We Happy Few a nějakém VR portu Borderlands 2).

- Zdroje GamingIntel tvrdí, že Modern Warfare 4 v mulťáku přinese remasterované mapy z předešlých dílů série, stejně jako staré známé zbraně. Podobně to fungovalo u Black Ops 4 pro tuto podsérii.

- Mobilní F2P hra Fate/Grand Order už celosvětově utržila z mikrotransakcí tři miliardy dolarů, nejvíce ji holdují Japonci, pak Číňané, zatrímco Američané se podílí jen třemi procenty.

1

- Suda51 jednají s Capcomem, aby připravili kompletní verzi Killer 7, jakýsi Extended Cut, protože v původní hře se použila jen třetina scénáře, v úvahu je i port pro Switch.

- Vznikne dvoudílný animák Team Sonic Racing: Overdrive, oznámili SEGA a Tyson Hesse na přednášce:

- EverQuest v minulých dnech oslavil 20. narozeniny.

- Koncem března zmizí z Xbox Game Pass tyto čtyři hry: Late Shift (Xbox One), Portal Knights (Xbox One), Sacred Citadel (Xbox 360) a Kingdom New Lands (Xbox One).

- Retro technická analýza Killzone 2 aneb po deseti letech jde stále o výstavní skříň PS3:

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna