Česká cena Royal edice Kingdom Come je nízká

Výhodné kombo.

Když byla Royal edice nejprve odkryta Amazonem a později oficiálně potvrzena, nevědělo se, kolik za ni Warhorse budou chtít.

Nyní, po tiskové zprávě domácího distributora (opět Comgad), už jsme chytřejší.

Konzolové krabicové verze této re-edice Kingdom Come Deliverance mají doporučenou maloobchodní cenu 1099 Kč a ta skutečně na Xzone.cz visí.

Zato s PC verzí šel obchod ještě o stovku dolu, takže ji tam můžete mít 28. května jen za 999 Kč (coby dárek je nálepka).

1

"Cena je to hodně nízká, když si vezmete, za kolik se prodávají samostatné jednotlivé DLC a zde budou všechny v ceně," komentoval to zástupce distributora a nelze s ním než souhlasit. Navíc jsou všechny verze se zapnutelnými českými titulky.

Pro srovnání, kompilace dosud vypuštěných DLC se základní hrou na Steamu stojí po slevě 61 eur, tedy 1561 Kč, a to tam ještě chybí to poslední DLC A Women's Lot. A každý z přídavků samostatně je standardně nabízen za 8 eur.

Níže ještě citujeme tiskovku k Royal Edition:

"Při příležitosti prvního výročí vydání středověké hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance, které se prodaly už dva miliony kusů, společnosti Warhorse Studios a Deep Silver oznámily Royal Edition na PlayStation®4, skupinu zařízení Xbox včetně Xbox One X a také Windows PC. Takzvaná královská edice obsahuje základní hru v rozšířené verzi a také všechna dosud vydaná bezplatná i placená DLC. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k chystanému obsahu „A Woman's Lot", jakmile vyjde."

Přehled obsahu Royal Edition: Všechny verze zaručují kompletní zážitek s Kingdom Come: Deliverance včetně následujícího:

- Poklady minulosti - odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné herní zbroje pro Jindřicha.

- Z popela - v roli novopečeného šafáře se hráči musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak chtějí přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Úděl šafáře je bezesporu těžký, ale i on si po celodenní dřině může užít trochu té zábavy. Může vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo prostě zajít do místní hospůdky - kterou zrovna nechal postavit. To je jen výběr z aktivit, které do hry přináší rozšíření Z popela.

- Milostná dobrodružství Jana Ptáčka - hráč zde musí pomoct svému příteli Janu Ptáčkovi. Jan se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se čekalo. Ztracený rodinný klenot, kouzelný elixír lásky a ta nejromantičtější báseň všech dob - to vše slibuje spoustu hodin nové zábavy ve hře Kingdom Come: Deliverance.

- Band of Bastards - v tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, kteří stráží cesty. Spolu se ocitají v síti staré a velmi dobře živené nenávisti mezi Rackem Kobylou a další šlechtickou rodinou a nakonec si je Racek najme, aby bránili jeho území. Hráči se přidají k této skupině potížistů, které vede nechvalně proslulý pan Kuno Baron z Rychvaldu - nejen aby jim pomohli, ale také aby je postavili do latě.

- A Woman's Lot - podrobnosti o čtvrtém chystaném DLC, ve kterém bude vystupovat Jindřichova blízká kamarádka Tereza, budou odhaleny později."

Reklama

Související obsah

Videosrovnání všech konzolových verzí Cyberpunk 2077

PC je králem a následuje Stadia + změny v patchi.

Pozor na nevratně poškozené uložené pozice Cyberpunk 2077 na PC

Rada od obchodu tvůrců, jak se tomu vyhnout.

Upoutávky na příští Dragon Age a také na Mass Effect

Nový protagonista v jednom a staří známí ve druhém.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna