Natáčení The Last of Us 2 hotovo, hrozí nestihnutí 2019?

Finální klapka scénáře.

Okolo The Last of Us 2 (Xzone.cz) stále panuje mediální ticho, takže se můžeme jen pokoušet dedukovat z různých náznaků, v jaké asi tak fázi vývoje se momentálně nachází.

Velkou nápovědu v tomto směru pravidelně poskytuje kreativní mozek z Naughty Dog, Neil Druckmann, který má asi jako jediný z tvůrců právo něco o hře naznačovat veřejně.

Dnes na Twitteru oznámil, že právě dokončili natáčení závěrečné sekvence do hry:

Patrně tím myslí, že je hotovo snímání motion-capture a že konečně mohou poslat všechny herce odpočinout domů.

Není to tak dávno, přesně 12. dubna, co se podobným způsobem loučil s jednou herečkou (Laura Bailey), která by dle nepotvrzených spekulací mohla ztvárnit matku, tedy klíčovou postavu ve hře. Znát ji můžete z role Mary Jane Watson ve Spider-Manovi, z role Nadine v Uncharted 4, krom toho se stane Kait Diaz v nadcházejících Gears 5 a také Catherine v aktualizovaném Catherine: Full Body později letos.

1

Proč tohle vše znepokojilo fanoušky The Last of Us?

Protože to signalizuje, že vývoj ještě není zdaleka tak daleko, jak se všichni domnívali. Teď bude potřeba vyladit animace a implementovat je do hry, což nějaký čas potrvá. Pak testování a certifikace, to jsou další aspoň měsíce...

Navzdory vábení PlayStation Store, které zařadilo The Last of Us 2 do sekce "Již brzy", je tedy vydání letos na podzim a stihnutí 2019 docela ohroženo. Co podle nás po tomto oznámení vůbec nepřipadá v úvahu, je zvládnutí konce letních prázdnin, o nichž se dříve šeptalo. Sony přitom nějakou velkou PS4 exkluzivitu na druhou polovinu roku nutně potřebuje, avšak Ghost of Tsushima je dle nedávného úniku ještě méně hotovo (resp. více vzdáleno), ani Kojomovo Death Stranding hned tak nebude.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna