Nějaké online funkce Star Wars Jedi: Fallen Order?

Tvrdí to obchod Sony + artworky.

Když byla tato hra uprostřed víkendu představena, mnozí na ni oceňovali, že jde proti trendům a filozofii Electronic Arts, když nemá žádný multiplayer, mikrotransakce ani lootboxy.

Jediné, komu se to nelíbilo, byla designérka Amy Hennigová, které předtím EA podobnou lineární singleplayerovku ala Uncharted ze světa Hvězdných válek zrušili, protože prý nebyla v dnešní době životaschopná. Měla mít vícero hratelných postav v paralelních sekvencích.

Každopádně se Star Wars Jedi: Fallen Order (Xzone.cz) může být ještě všechno trochu jinak, navzdory slovům EA o absenci mulťáku.

Stránka hry na PlayStation Store totiž uvádí, že v ní bude ještě nějaké "volitelné online hraní".

Buď to je obyčejná chyba, že se někdo z administrátorů Sony překlikl. Nebo nám Respawn tyto funkce chce představit až později, až se přiblíží listopadový termín, aby zbytečně nedráždili hada bosou nohou.

Samozřejmě se nabízí myšlenky, co by to tak asi mohlo být. Že by obdoba série Dark Souls, kde se coby vetřelec vloupete do cizích rozehraných her? Nebo jen nějaké online globální žebříčky? Soutěže o proběhnutí hrou za co nejkratší čas, jako třeba v Mirrors Edge? Nebo separátní mód pro online zápolení ve stylu Tomb Raidera?

Pár dodatečných artworků:

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna