Mudrunner 2 se sněhem a ledem, první obrázky

Info o pokračování off-roadu.

Off-roadová série Spintires (Xzone.cz) je u nás všem dostatečně známá (recenze základní hry, recenze rozšíření American Wilds) a na letošní podzim se pro PC/PS4/X1 chystá plnohodnotné pokračování už jen s názvem Mudrunner 2.

Začátkem měsíce se konala akce vydavatele, What's Next Focus, kde si reportéři mohli zahrát nehotovou verzi a přinést první detaily i obrázky, např. na WCCFTech.

Herní svět dvojky má být výrazně větší a otevřenější, s více aktivitami a možnostmi vyžití. Předvedená mapa na akci byla přesně čtyřikrát rozlehlejší než ta ve Spintires: Mudrunner, a takových zde má být několik.

Zásadní novinkou je, že v nich najdete rozdílné typy povrchu, nejen to typické bahno, včetně sněhu a ledu. Jedna mapa vás totiž zavede na Aljašku.

1

Grafika by měla být výrazně vylepšena, s propracovanější fyzikou bahna, deformovatelného terénu, jak se v něm chovají louže či voda, zohledněna má být i síla okolní vegetace (křoví, malé stromy atd.). Vliv sehraje také to, jak těžký náklad zrovna vezete, s některým se do hlubokého bahna doslova propadnete, takže si budete muset zavolat helikoptéru na pomoc či přijet s jiným dopravním prostředkem pro vyproštění.

Jinou vychytávkou se stanou bohatší možnosti přizpůsobení vozidla a více licencovaných značek (Caterpillar, Ford či Gaz). Něco pouze ovlivní vzhled, jako barva vozu, zatímco jiné (např. typ pneumatik) ovlivní chování vozidla a to, jaké cesty dokáže překonat nebo co ještě uveze. Sabre Interactive prý hodně zapracovali na uživatelském rozhraní, aby zvýšili přístupnost hry, i usnadnili přepínání mezi vícero vašimi vehikly.

2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna